Zpět do obchodu

Registrace

Zakázková výroba

  1. Vaše přání přeneseme nejdříve do počítače, vypracujeme výkres v CAD softwaru spolu s vizualizací.
  2. Jakmile návrh splňuje všechny vaše požadavky přecházíme k výrobě. Na začátku si u nás vyberete typ dřeva, to by mělo mít zajímavou kresbu, tvar, ale také odolnost, aby vydrželo generace. Takové podmínky splňuje například dřevo dubové.
  3. Pokud se jedná o výrobek v kombinaci s epoxidovou pryskyřicí určíte si vhodnou barvu a odstín pryskyřice, orientační vzorník naleznete na našich stránkách. Barvy lze mezi sebou neomezeně kombinovat abychom dosáhli požadovaného odstínu. Epoxidová pryskyřice, kterou využíváme pro naši výrobu, je certifikována pro styk s potravinami a zdravotní nezávadnost.
  4. Dřevo je umístěno do speciální formy kde je zalito epoxidovou pryskyřicí. Ve formě pryskyřice tvrdne 7 - 14 dní. Následně je výrobek řezaný na požadovaný rozměr, zbaven nerovností, vybroušen, vyleštěn a poté ošetřen tvrdým voskovým olejem, který zvýrazní kresbu dřeva a zároveň působí jako ochranná vrstva. Používaný voskový olej je taktéž certifikovaný pro styk s potravinami. 
  5. Posledním krokem je výroba kovových částí výrobku, například podnoží stolu. K tomu používáme ocelové profily, které zaručí vysokou stabilitu a dlouhou životnost. Povrch profilů pokrýváme práškovým lakem (komaxitem), který dokážeme dodat ve Vámi požadované barvě.
.
1 položek celkem
Zpět do obchodu