Zpět do obchodu

Registrace

Zakázková výroba

  1. Vaše přání přeneseme nejdříve do počítače, vypracujeme výkres v CAD softwaru spolu s vizualizací.
  2. Jakmile návrh splňuje všechny vaše požadavky přecházíme k výrobě. Na začátku si u nás vyberete typ dřeva, to by mělo mít zajímavou kresbu, tvar, ale také odolnost, aby vydrželo generace. Takové podmínky splňuje například dřevo dubové.
  3. Pokud se jedná o výrobek v kombinaci s epoxidovou pryskyřicí určíte si vhodnou barvu a odstín pryskyřice, orientační vzorník naleznete na našich stránkách. Barvy lze mezi sebou neomezeně kombinovat abychom dosáhli požadovaného odstínu. Epoxidová pryskyřice, kterou využíváme pro naši výrobu, je certifikována pro styk s potravinami a zdravotní nezávadnost.
  4. Dřevo je umístěno do speciální formy kde je zalito epoxidovou pryskyřicí. Ve formě pryskyřice tvrdne 7 - 14 dní. Následně je výrobek řezaný na požadovaný rozměr, zbaven nerovností, vybroušen, vyleštěn a poté ošetřen tvrdým voskovým olejem, který zvýrazní kresbu dřeva a zároveň působí jako ochranná vrstva. Používaný voskový olej je taktéž certifikovaný pro styk s potravinami. 
  5. Posledním krokem je výroba kovových částí výrobku, například podnoží stolu. K tomu používáme ocelové profily, které zaručí vysokou stabilitu a dlouhou životnost. Povrch profilů pokrýváme práškovým lakem (komaxitem), který dokážeme dodat ve Vámi požadované barvě.
.
1 položek celkem
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení